SCANIA

Наша компанія завжди готова запропонувати вам великий вибір оригінальних і не оригінальних запасних чaстей для вантажівок Scania а саме: деталі двигуна, паливна система, електрика, підвіска, рульове управління, вихлопна система, пластикові деталі кузова, деталі гальмівної системи, зчеплення, система охолодження. Так само ми поставляємо будь-які запчастини Scania під замовлення. У нашому магазині ви можете придбати запчастини SCANIA тільки перевірених брендів для будь-яких моделей і в потрібній кількості, а наші менеджери дадуть грамотну консультацію при покупці запасних частин. Проводять запчастини Сканія Всесвітньо відомі компанії такі як: DIESEL TECHNIC (Німеччина), LEMA (Італія), COSIBO (Італія), DINEX (Данія), HD-Parts (Фінляндія), CEI (Італія), MAHLE (Німеччина), COVIND (Італія ) та інші ……

Компанія Scania є найбільшим Шведським виробником вантажівок, тягачів, самоскидів а так само автобусів і запчастин до них. Вантажні автомобілі Scania відрізняються високою надійністю, економним витратою палива, низькими витратами на запасні частини та технічне обслуговування. Протягом всього терміну служби автомобілі Scania приносять своїм власникам відчутний прибуток при не великих витратах на запчастини та обслуговування.

Для виробництва запчастин Scania використовуються тільки найновіші технології та якісні матеріали. У нас завжди в наявності комплектуючі і запчастини для вантажівок Scania на всі агрегати. Запчастини Scania – це гарантія якості і довгого терміну служби Вашого вантажівки.