Компанія «Shipping Line» мережа магазинів Eurotruck працює на ринку з 2000 року. Основна діяльність підприємства – реалізація запасних частин до вантажної, сільськогосподарської та будівельної техніки іноземного виробництва.

У пропозиції нашої компанії запчастини тільки перевірених виробників, якості продукції яких ми довіряємо, що також підтверджується відгуками наших клієнтів. Враховуючи необхідність запчастин вже сьогодні, а частіше «ще вчора», ми прагнемо мати на складі максимальний асортимент продукції, яку виробляють наші постачальники. Наявність власного вантажного і легкового автотранспорту дозволяє мобільно та швидко доставляти продукцію на склад від наших постачальників, а також оперативно здійснювати доставку по Україні.

Велике значення для компанії має розвиток партнерських відносин з організаціями, що займаються продажем автомобільних запчастин та сервісним обслуговуванням. Гнучка цінова політика робить таку співпрацю цікавим та взаємовигідним.

Основа нашої роботи – якісні запчастини + якісний сервіс. Досвід наших співробітників і велика інформаційна база допоможуть Вам при визначенні необхідної запчастини.

Співпрацюючи з нашою компанією Ви отримуєте ряд переваг:

  • Індивідуальний підхід до клієнта. Ми впевнені що, в кожному конкретному випадку, в залежності від ряду особливостей, можливо особливу угоду про умови поставок і співпраці. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, і ми постараємося запропонувати взаємовигідну індивідуальне рішення.
  • Доставка товару в усі регіони України. Ми співпрацюємо практично з усіма транспортними компаніями, що працюють на ринку України. Тому доставка товару в межах України здійснюється в найкоротші терміни.
  • Широкий асортимент запчастин зі складу. На складі нашої компанії представлений широкий асортимент запчастин на вантажні автомобілі європейського виробництва, причепи та напівпричепи. Завдяки централізованим закупівлям товару ми постійно підтримуємо запас автозапчастин регулярного асортименту (тобто витратний матеріал – колодки, накладки, фільтри, пневморессори, ресори та ін.)
  • Інформаційна підтримка клієнтів. В будь-який момент можна отримати інформацію про наявність будь-якої автозапчастини для вантажних автомобілів на складі, найближчих надходженнях, ціною. Ви також можете скористатися нашим онлайн каталогом для отримання попередньої інформації по товару. Купити цікавить Вас запчастина Ви можете, зв’язавшись з нашим відділом продажів.
  • Гнучка цінова політика. Компанія «Shipping Line” зацікавлена у розширенні ділового співробітництва. Ми активно працюємо з транспортними підприємствами, магазинами і сервісними станціями, що реалізують автозапчастини. Діє постійна система знижок для оптових і дрібнооптових покупців.