You are here: Home - продукція ua - АЕ

АЕ

Політика компанії АЕ з перших років була спрямована на активне, часом навіть агресивне злиття і поглинання. Уже в 1960 році придбано дві компанії з виробництва поршнів і кілець, сучасна назва яких AE France і AE Italy. У наступні роки АЕ об’єднує під своїм початком ряд південноафриканських компаній. Приєднання в 1964 році компанії Glacier Metal дозволило істотно розширити асортиментну пропозицію АЕ автомобільними й промисловими підшипниками ковзання. Того ж року АЕ уклала ліцензійні угоди з іспанськими та італійськими виробниками. Аналогічної договір був підписаний у Франції з компанією Societe Industrielle des Coussinets (SIC), в подальшому також увійшла до групи компаній АE. Приєднання в 1975 році німецькою компанії Deva Werke доповнило асортиментний перелік АЕ механічними штовхачами, вкладишами і пружинами клапанов.В 1982 році було прийнято рішення скоротити назву компанії Associated Engineering Holdings Limited. З того моменту і понині вона іменується AE Group.
У другій половині 80-х років AE заснувала завод в Індіані, а також придбала заводи в Австралії, Південній Кореї, США, Франції, Індії, Великобританії, Італії і Південній Америці.
В результаті злиття компаній Hepworth & Grandage і Wellworthy в 1989 році засновано AE Piston Products Ltd, сукупний оборот якої за перший рік склав 125 млн. фунтів стерлінгів.
З 1995 AE входить в концерн Federal Mogul – найбільше об’єднання світових виробників запчастин в сфері автопромисловості, засноване більше 100 років тому.
Під торговою маркою AE, що позиціонується сьогодні як «Absolute Excellence» – «Абсолютна Перевага», в асортименті нашої компанії представлені: клапани і направляючі клапанів, поршні, гільзи, поршневі кільця й вкладиші.
Всі англійські виробники автомобілів – Austin, Rover, Leyland, Vauxhall, Talbot, Rolls-Royce, Massey Ferguson-, а також відділення FORD у Великобританії – закуповують для своїх автоскладальних конвеєрів саме запасні частини AE.
На сьогоднішній день АЕ Group – лідер у виробництві компонентів двигунів, що об’єднує під своїм початком 24 виробничі компанії з Великобританії, Франції, Італії, Німеччини та Південної Африки.
Виробництво запчастин АЕ неможливо уявити без передових технологій і найдосконаліших методів контролю якості. Як підтвердження – весь асортимент клапанів AE сертифікований за нормами TS16949, ISO14001, ISO9002 і QS9000.

http://www.federal-mogul.com/en

www.fmecat.eu

Пошук запчастин по каталогам

User:
Пароль:

| Register | Lost password?