You are here: Home - продукція ua - BEHR

BEHR

BEHR – це більш ніж просто відомий виробник обладнання для систем кондиціонування повітря і охолодження двигуна.

Запчастини BEHR виробляються на заводах в 16 країнах світу. Кожен 3-й новий автомобіль в Європі оснащений запчастинами саме цієї німецької марки.

Спільні підприємства (Behr-Hella Thermocontrol GmbH, Hella-Behr System GmbH., Hella-Behr Fahrzeugsysteme GmbH, Sanden-Behr Air-Conditioning Systems Co. Ltd., Behr-Toyo Engine Cooling Systems KK) і проекти (Kolbenschmidt Pierburg AG, Storopack Hans Reichenecker GmbH, LuK Fahrzeughydraulik GmbH & Co., Mahle Filtersysteme GmbH.) реалізуються з основними світовими виробниками автозапчастин.

Концерн BEHR GmbH & Co був заснований в 1907 році. Через 3 роки, були проведені випробування стільникового радіатора і пластинчастих конструкцій у виробництві компонента охолодження.

У 1921 році були виготовлені перші радіатори зі сплавів легких металів. У 1937 році компанія будує свою власну аеродинамічну трубу, де проводились дослідження радіаторів та автомобілів марок Mercedes-Benz і Volkswagen.

У п’ятдесятих роках починається серійний випуск кондиціонерів з вбудованим фільтром, конденсатором, компресором, що регулює важелем для Mercedes 300, а з 1965 року починається виробництво муфт вентилятора “Visco”, що знижують споживання палива і рівень гучності.

З 1981 року концерн Behr запускає виробництво ребристих трубчастих радіаторів, а в кінці десятиліття починає виробництво та впровадження в автомобілях електронно-керованих кондиціонерів. Першим таким автомобілем стала одна з моделей BMW сьомої серії.

Так, компанія BEHR є одним з визнаних лідерів в області розробки і виробництва систем охолодження двигунів і кондиціонування автомобілів. Запчастинах Behr довіряють такі гранди автомобілебудування як Mercedes і BMW.

Пошук запчастин по каталогам

User:
Пароль:

| Register | Lost password?