You are here: Home - продукція ua - Bosch

Bosch

Robert Bosch GmbH – є провідним виробником автомобільного і промислового устаткування. Мережа СТО Bosch Service, була заснована німецькою компанією в 1921 році. Зараз – це одна з найбільших в світі мереж сервісних станцій. Сьогодні вона налічує близько 13 569 підприємств. До складу групи Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 300 дочірніх компаній і філій в 50 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Герлінгені. Сьогодні BOSCH – єдиний виробник, який пропонує товар (запчастини), послуги з діагностики, персоналу СТО, програмне забезпечення та Hot-line одночасно. Компанія пропонує близько 100 000 найменувань автозапчастин та автокомплектуючих практично для всіх автомобілів світу. Такі автомобільні концерни, як Daimler Chrysler, BMW, Audi, VW, Volvo, Saab, Ford, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Toyota, Skoda, Volkswagen і багато інших, на протязі багатьох років співпрацюють з Robert Bosch GmbH, встановлюючи на свої автомобілі першокласне устаткування.

Один з напрямів компанії – програма відновлення деталей Bosch Exchange, яка дозволяє виконувати економічний ремонт основних компонентів дизельного устаткування для всіх поширених автомобілів з дизельними двигунами. Програма обміну охоплює більше 80% сучасного європейського ринку автомобілів.

Міжнародну діяльність групи BOSCH підтримують 260 виробничих об’єднання. Вони розташовані по всьому світу – в Бразилії, Китаї, Індії, Туреччини, Росії, Мексиці, Кореї, в тому числі і в Україну.

Повний асортимент запчастин BOSCH включає в себе: акумулятори BOSCH, автомобільні лампи BOSCH, склоочисники BOSCH, свічки запалювання BOSCH, фільтри BOSCH і ремені ГРМ BOSCH. Тобто – повний спектр необхідних матеріалів для кожного автомобіля.

Пошук запчастин по каталогам

User:
Пароль:

| Register | Lost password?