MAN

Продаж запчастин для вантажівок MAN займають в Нашій компанії не останнє місце, адже саме вантажівки Man лідирують по продажах на Світових ринках. Ми пропонуємо як оригінальні, так і не оригінальні запчастини MAN. Завжди на складі найбільш ходові запчастини man для всіх типів транспортних засобів використовуються в Україну таких як: MAN TGA, MAN TGL, MAN F2000, MAN F90, MAN TGM, MAN TGS. Наш асортимент і запчастини ман ТГА постійно розширюються і змінюються в залежності від потреб ринку.

Не оригінальні запчастини для man представлені в нашому асортименті досить широко і в достатній кількості. Запчастини для вантажівок ман виробляють всесвітньо відомі фірми як: FEBI, HOLSET, MAHLE, SKF, CONTITECH, HELLA, SACHS і багато інших, тим самим підтверджуючи значимість марки MAN.
Оригінальні запчастини man підтверджують свою якість тим, що виготовлені на заводі виробника і мають міжнародний сертифікат DIN EN ISO 9001 за першокласний рівень якості як один з перших виробників вантажних автомобілів MAN в Європі. Оригінальні запчастини ман проходять випробування в самих різних умовах. Витримуючи їх, тим самим, доводять якість оригінальних запчастин. Для Вас Ми зробимо швидку і якісну ідентифікацію запчастин MAN і запропонуємо найоптимальніший варіант поставки.

Якщо необхідної оригінальної запчастини на MAN не виявилося на нашому складі, то термін поставки при наявності на центральному складі – 1-3 дні, з заводу-виробника – 14 днів. Ми строго стежимо за якістю виконуваної роботи і враховуємо всі побажання наших клієнтів. Запчастини MAN доставляються по Україні точно в строк і в зручний для замовника місце. Ми надаємо гарантію на запчастини MAN.