Запчастини для вантажних іномарок

Оригінальні запчастини на вантажні іномарки виготовляються на заводі виробника. Дані запчастини завжди продаються в оригінальній упаковці з фірмовою маркуванням, а деякі ставлять свою голограму. Якість оригінальних запчастин не піддається сумніву. Переваги оригінальних запчастин в тому, що ці деталі поставляються на конвеєр для збірки вантажних автомобілів. Виробником так само гарантується повна сумісність з конкретним автомобілем. Гарантія на оригінальні запчастини для вантажних іномарок надається тільки за умови їх установки в спеціалізованому сервісному центрі, який має ліцензію на проведення відповідних робіт. Відповідно оригінальні запчастини по праву вважаються кращими для вантажних автомобілів. Єдиний мінус оригінальних запчастин – це ціна.

Не оригінальні запчастини для вантажних іномарок виробляються компаніями в різних країнах по ліцензії і розташовують власними заводами. Основна перевага полягає в тому, що не оригінальні запчастини для вантажних іномарок стоять на порядок дешевше. Деякі виробники не оригінальних запчастин є в свою чергу постачальниками на заводи оригінальних виробників. Купуючи такі запчастини для вантажівок, клієнт отримує якість, близьке до оригінальних запчастинах при меншій ціні. Мінус в тому, що на відміну від оригінальних запчастин, що поставляються на внутрішній ринок виробником автомобілів, не оригінальні запчастини орієнтовані в основному на зовнішній ринок, менш вимогливий до якості, але більш вимогливий до ціни. По-перше, не оригінальні, вантажні запчастини зазвичай мають менший ресурс. Так само існує велика кількість неякісних підробок. По-друге, все-таки це не оригінальні запчастини. По-третє, асортимент на не оригінальні запчастини для європейських вантажівок істотно менше. Купуючи такі запчастини, слід уважно перевіряти сумісність з модифікацією вашого автомобіля.

Не оригінальні вантажні запчастини для іномарок користуються попитом серед всіх власників транспорту. Серед не оригінальних автозапчастин попадається немало гідної продукції, часто вони не відрізняються від оригінальних автозапчастин за своїми якостями. Багато виробників не оригінальних запчастин досягають у виробництві високої якості, зберігаючи при цьому помірні ціни. Це дозволяє їм конкурувати з оригінальними запчастинами для вантажних іномарок без шкоди для стану автомобіля.

У нашому асортименті Ви знайдете як оригінальні, так і не оригінальні запчастини для вантажних іномарок.