You are here: Home - продукція ua - FILTRON

FILTRON

Зареєстрована торгова марка автомобільних фільтрів, що належить компанії WIX-FILTRON.

Діяльність компанії FILTRON почалася в 1982 році в Польщі. У 1997 – компанія об’єдналася з відомим американським концерном DANA Corporation. В результаті такого об’єднання утворилася польсько-американська компанія WIX-FILTRON. З 2004 року компанія входить до міжнародного автомобільного концерн AFFINIA Group.

Основною діяльністю WIX-FILTRON є виробництво різних типів фільтрів для автомобільної промисловості.

Автомобільні фільтри компанії WIX-FILTRON можна підібрати практично для всіх моделей автомобілів існуючих марок. Асортимент FILTRON налічує більше 2000 різних видів фільтрів: повітряні фільтри (круглі, панельні, для вантажівок) масляні фільтри (розбірні і нерозбірні) паливні фільтри (корпусні та прямоточні) фільтри салону (традиційні і з активованим вугіллям) осушувачі повітря; фільтри охолоджуючих рідин; фільтри промислового призначення; гідравлічні фільтри.

Використання нових технологій і сучасного обладнання дозволяє компанії WIX-FILTRON виробляти продукцію високої якості. Експлуатаційні характеристики всіх типів фільтрів визначаються у випробувальній лабораторії компанії, оснащеної високотехнологічним устаткуванням. Якість продукції також постійно контролюється представниками AFFINIA Group.

Підтвердженням високої якості випускаються фільтрів FILTRON, є сертифікати, які відповідають міжнародним стандартам ISO 9001, QS 9000, ISO / TS 16949, ISO 14001.

Сьогодні WIX-FILTRON – лідер з виробництва фільтрів у Польщі. Частка продажів на польському ринку складає 42%. Компанія також займає лідируючі позиції на ринку Центральної та Східної Європи. Поставки здійснюються в такі країни, як Німеччина, Великобританія, Чехія, Угорщина, Франція, Швеція, Швейцарія, Італія, Росія, Ірландія.

Пошук запчастин по каталогам

User:
Пароль:

| Register | Lost password?