You are here: Home - продукція ua - AJUSA

AJUSA

Понад 35 років досвіду на світовому ринку компанія AJUSA є одним з найбільш визнаних виробників запчастин для двигунів. З моменту утворення компанії в 1972 р. в Іспанії AJUSA день за днем робить все, щоб надати своїм клієнтам найрізноманітніший асортимент, кращу якість і першокласний сервіс.

Компанія пропонує:

Прокладки і комплекти прокладок для двигунів.
Сальники.
Маслос’емнi ковпачки.
Гідравлічні штовхачі.
Болти ГБЦ.
Розподільні вали.
На сьогоднішній день AJUSA пропонує широкий асортимент запчастин для двигунів автомобілів різних марок: європейських, американських, азіатських; як для легкових, так і для вантажних, промислових і автобусів. Компанія комплектує своєю продукцією конвеєри виробників двигунів Nissan, Seat, Daewoo. Всього в каталозі AJUSA налічується понад 80000 товарних найменувань.

Серцем компанії є п’ять сучасних фабрик, розташованих в Іспанії, в регіоні Албасете. Можна стверджувати, що будь-який товар, пропонований AJUSA, проводиться тільки в Іспанії. Крім того, компанія має торговими відділеннями в США, Мексиці, Китаї, Бразилії і в Росії. AJUSA реалізує свою продукцію на п’яти континентах в 89-і країнах. Таким чином, продукція марки AJUSA представлена в різних куточках земної кулі.

Фабрики AJUSA оснащені обладнанням останнього покоління, для виготовлення продукції використовуються тільки якісні матеріали. Численні дослідні та випробувальні лабораторії, а також свій науковий центр, дозволяють не тільки контролювати, але й постійно вдосконалювати якість виробленого товару на кожному етапі виготовлення. Все це дозволило AJUSA отримати численні сертифікати якості, у тому числі, загальновизнаний на світовому ринку сертифікат ISO – TS 16949, який дає право виробнику поставляти свою продукцію на конвеєри провідних світових автовиробників.

Компанія AJUSA з усією відповідальністю ставиться до захисту навколишнього середовища, до питань здоров’я та безпеки своїх працівників і клієнтів. AJUSA сертифікована асоціацією AENOR відповідно до норм ISO 14001, що є результатом відповідального використання природних ресурсів.
On-line каталог:
http://www.ajusa.es/CataOnLine/eng/index.php

Пошук запчастин по каталогам

User:
Пароль:

| Register | Lost password?