DAF

Час простою коштує Вам грошей. Даремно витрачати час в очікуванні потрібної запчастини DAF може коштувати дорого для вас і вашого автопарку. Саме тому ми тримаємо самі ходові запчастини на складі. Будь-які запчастини, яких не виявилося в наявності, ми швидко доставимо через спеціальну службу доставки. Ми пропонуємо Вам широкий діапазон оригінальних і не оригінальних запчастин для вантажівок DAF XF / DAF CF / DAF LF, спеціально розроблених для Вашого транспортного засобу – поставляються у встановлений термін з гарантією виробника.

Ми пропонуємо:
Ефективне обслуговування нашими менеджерами
Цифрову базу даних запасних частин для швидкої і точної ідентифікації
Швидкі терміни поставки
Широкий асортимент на запчастини DAF
Всі оригінальні запчастини DAF йдуть з 12-місячної гарантією
Ми поставляємо запчастини для DAF, чи є Ви Транспортної компанією або вантажним автосервісом, ми вважаємо, що істотні заощадження на придбання запчастин Вам не завадять. Ми в змозі швидко ідентифікувати запчастини DAF які Вам необхідні по VIN коду і можемо запропонувати або оригінальний продукт, або альтернативи в залежності від уподобань та бюджету.
Точно так само як і оригінальні, відновлені запчастини DAF задовольняють стандарти вищої якості. Вони перероблені і перевірені згідно встановленим стандартам DAF. Це гарантує, що якість цих обмінних запчастин еквівалентно новим. Тому ті ж самі гарантійні умови відносяться і до відновлених на заводі запчастинах DAF. Купуючи відновлення запчастини DAF, Ви істотно зменшуєте свої експлуатаційні витрати завдяки привабливими цінами.