IVECO

Ми пропонуємо придбати запчастини для Iveco в нашому магазині. Слід зазначити, що вантажівки італійського концерну мають величезне число різних модифікацій і можуть при цьому комплектуватися як тягачі, самоскиди з ковшовим кузовом, мікроавтобуси і т.д. Саме тому вибір запасних частин для вантажівок Івеко, пропонованих нашою компанією, гранично широкий. Ми продаємо автозапчастини IVECO для моделей Daily, Stralis, Trakker, Eurocargo, Magirus, Eurotech, Tector, Eurostar. При цьому Ви маєте можливість обрати оригінальні запчастини ивеко і аналоги, що виготовляються провідними європейськими заводами. Хочемо зазначити, що наші висококваліфіковані фахівці ретельно вивчають новинки продукції, що продається, саме тому вони без проблем справляться з підбором вузлів, деталей, а також запасних частин ходової і моторної частини автомобілів IVECO.

Звертаємо Вашу увагу на те, що замовити запчастини Ви маєте можливість навіть у телефонному режимі, вказавши нашому менеджеру VIN-код Вашого ивеко дейлі або автомобіля іншої моделі. Крім цього Ви можете надіслати список потрібних деталей по факсу або e-mail. Після цього наші фахівці поінформують Вас про їх наявності на складі і ціни. Ми гарантуємо Вам максимально швидку доставку, тому автозапчастини ивеко Ви отримаєте в мінімальні терміни.

Наші переваги
100% Надійність. Наш магазин вибирає запчастини IVECO дейлі тільки у постачальників, які забезпечують максимальну якість. Завдяки цьому ми можемо гарантувати, що двигун ивеко або будь-яка інша детально прослужить Вам і Вашому автомобілю iveco гранично довгий час.
100% Контроль. Усі пропоновані запчастини IVECO проходять строгий контроль на всіх стадіях процесу їх доставки на склади нашої компанії, починаючи від їхнього вибору і закінчуючи транспортуванням.
100% Задоволення потреб наших клієнтів. Замовляючи запчастини IVECO дейлі в нашому магазині Ви можете розраховувати на сервіс найвищого рівня, що переслідує одну задачу – повне задоволення потреб наших клієнтів.
Ви шукайте двигун ивеко, елементи ходової або інші деталі? – Сміливо звертайтеся до наших менеджерів, і вони обов’язково підберуть для Вас найбільш підходящий варіант! З нами Ваш ивеко дейлі або будь-який інший автомобіль виробництва цього італійського концерну буде радувати Вас дійсно надійної та якісною роботою!