ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Договір публічної оферти – купівлі-продажу товарів

1. Загальні положення.

Інтернет-магазин euro-truck.com.ua (далі – Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі Договір) і має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі Покупець).

Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, даний документ є офертою, а факт вчинення покупцем замовлення, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електронну пошту) формі, і отримання даного замовлення Продавцем – є повним і безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.

Використання послуг і покупка товарів, послуг інтернет-магазином euro-truck.com.ua передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі.

Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що:

А) на момент покупки товару йому виповнилося 18 років;

Б) інформація, яка надається при замовленні товарів або послуг, є правильною і актуальною;

В) надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю продавця.

На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з даним договором (публічною офертою) і якщо ви не згодні з будь-яким з пунктів оферти, будь ласка, покиньте сайт.

У цьому Договорі нижчевикладені терміни слід тлумачити таким чином:

«Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу, на існуючих умовах, зазначених в Договорі.

«Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується тільки сайтом.

«Продавець» – компанія, що реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині, але не обмежується тільки сайтом.

«Покупець» – фізична особа, яка вступила в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених в Договорі.

«Акцепт» – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

«Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при розміщенні заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.

«Кур’єрська доставка» – безпосередня передача товару від продавця до покупця незалежним підрядником, який надає послуги Продавцю відповідно до окремого укладеного договору. Продавець не здійснює самостійно доставку товару.

«Інтернет-магазин» – веб-сторінка продавця euro-truck.com.ua

2. Предмет договору..

2.1. Продавець здійснює продаж Покупцеві Товару, відповідно до чинних на момент здійснення замовлення цінами, а Покупець має право оплатити і прийняти Товар відповідно до умов цього Договору.

2.2. Даний договір є офіційним документом Продавця і є невід’ємною частиною оферти.

3. Момент укладання договору.

3.1. Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103).

3.2. Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззаперечним прийняттям умов даного Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка вступила в договірні відносини. Продавець зобов’язується інформувати Покупця про наявність договору, а Покупець зобов’язується самостійно ознайомитися з умовами договору, опублікованого на сайті Продавця.

3.3. Моментом вступу Покупця в договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб замовлення і форму оплати.

3.4. На письмову вимогу Покупця Продавець оформляє договір з підписами сторін.

3.5. Покупець самостійно і за власним бажанням зв’язується з продавцем, що означає, що покупець ознайомився з даним договором і погоджується з ним.

4. Ціна товару.

4.1. Ціни в інтернет-магазині вказані в національній валюті України (гривня) за одиницю товару відповідно до діючого прейскуранта.

4.2. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення замовлення без попередження Покупця.

4.3. Остаточною є ціна, зазначена менеджером при оформленні замовлення.

4.4. Ціни, зазначені на сайті euro-truck.com.ua , носять ознайомчий характер.

5. Оплата товару.

5.1. При готівковій формі оплати Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю ціну товару в момент його передачі, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами.

5.2. Оплата товарів та послуг інтернет-магазину euro-truck.com.ua здійснюється в національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент покупки товарів або отримання послуг.

5.3 Оплата товарів і послуг інтернет-магазину euro-truck.com.ua здійснюється відповідно до розділу “Доставка і оплата”, опублікованому на сайті euro-truck.com.ua . Оплата зараховується тільки за умови дотримання порядку, опублікованого на сайті.

5.4. У разі несплати, неповної (крім передоплати на замовні позиції) або несвоєчасної оплати інтернет-магазин euro-truck.com.ua залишає за собою право ненадання товару, призупинення або повного невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дій.

5.5. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки за фактом отримання оплати інтернет-магазином euro-truck.com.ua (при наявності товару на момент фіксування оплати Продавцем у імпортера, фізичної наявності товару на складі продавця, можливості його доставки на склад Продавця або по адресою вказаною Покупцем). До моменту отримання оплати інтернет-магазин euro-truck.com.ua не несе ніяких зобов’язань перед Покупцем товарів і послуг, замовлених Продавцем.

5.6. При безготівковій формі оплати обов’язок Покупця по сплаті вартості товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

5.7. При безготівковій формі розрахунку Покупець зобов’язаний пред’явити менеджеру документ, що підтверджує факт оплати Товару (платіжне доручення, квитанція про сплату т.д.).

5.8. Ціни на будь-які позиції Товару можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. У разі зміни ціни на замовлення позиції Товару до оплати Замовлення, Продавець зобов’язаний в найкоротші терміни повідомити Покупця про такі зміни. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення. У разі відсутності зв’язку з Покупцем Замовлення вважається анульованим протягом 24-х годин з моменту зміни ціни на товар.

6. Доставка товару.

6.1. Покупець має право отримати замовлений ним товар за допомогою самостійного вивезення (самовивезення) з точки видачі товару Продавця, скористатися послугами кур’єрської доставки Продавця в м.Миколаїв, Вознесенськ, Южноукрахнськ, Первомайськ, або кур’єрською службою доставки транспортної компанії.

6.2. Самовивіз здійснюється Покупцем з точки видачі товару Продавця, який буде зазначений у замовленні.

6.3. Кур’єрська доставка замовлення Покупцеві здійснюється за погодженням з Покупцем і за вказаною ним адресою.

6.4. Доставка замовленого товару здійснюється по всій території України.

7. Продаж товарів та послуг

7.1. Інтернет-магазин euro-truck.com.ua не гарантує безумовне виконання замовлення. Всі послуги та товари надаються за принципом «як є». Задіяні технічні системи (веб-сторінка і сам сайт euro-truck.com.ua ) можуть включати не виявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення, покупки товару або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором або ж обставини непереборної сили.

7.2. У разі неможливості або несвоєчасного виконання прийнятих на себе зобов’язань за обставин, викладених у п.7.1 (виключаючи «форс-мажор») інтернет-магазин euro-truck.com.ua несе відповідальність в межах сум, отриманих від клієнтів в якості оплати за товари.

7.3. Інтернет-магазин euro-truck.com.ua не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від клієнта в якості оплати за товари і послуги.

7.4. Інтернет-магазин euro-truck.com.ua залишає за собою право відмовити в наданні послуг або продажу товару Покупцю на свій розсуд.

7.5. Грошові кошти, сплачені Покупцем, не повертаються в наступних випадках:

А) за рішенням суду;

Б) якщо закінчився термін повернення товару, обумовлений у договорі;

В) при негарантійних випадках повернення товару.

8. Умови гарантії, повернення та обміну товару.

У разі, якщо виробником не вказується термін гарантії, то гарантія на придбаний товар становить 1 місяць з моменту покупки товару Покупцем.

Продавець знімає з себе відповідальність неправильного підбору товару якщо Покупцем були внесені зміни в конструкцію автомобіля, його вузли і агрегати.

8.1.Гарантія визнається дійсною за таких умов:

 • – наявність документа, що підтверджує придбання товару;
 • – збереження товарного вигляду і наявність заводської упаковки (при наявності такої від виробника);
 • – наявність сертифіката СТО на проведення даного виду робіт;
 • – висновок про непрацездатність деталі
 • – запасна частина відповідає специфікації автомобіля (неоригінальна запчастина є замінником оригінальної);
 • – автомобіль експлуатувався нормальним чином і обслуговування проводилося відповідно до рекомендацій фірми – виробника автомобіля;
 • – автомобіль не піддавався експлуатаційним навантаженням.

8.2. Гарантія на запчастини не поширюється у таких випадках:

 • – ізнос запчастини;
 • – пошкодження запчастини в результаті ДТП або недбалої експлуатації;
 • – механічні пошкодження (пошкодження під час монтажу / демонтажу, самостійна заміна деталей)
 • – несправності запчастини паливної системи або системи випуску внаслідок застосування неякісного палива;
 • – пошкоджені або такі, які втратили частково або повністю свої робочі характеристики в наслідок використання їх із супутніми вузлами, компонентами або робочими рідинами не передбаченими виробником автомобіля, який не відповідає якості, незадовільного стану;
 • – ознаками перегріву у наслідок порушення правил експлуатації або технології виконання робіт;
 • – змінені при установці (зміни конструкції, геометрії або властивостей матеріалу виробу, шліфування, підрізання, нанесення додаткового покриття (фарбування і т.і.);
 • – з ознаками втручання внаслідок спроб самостійного відновлення / ремонту гарантійного вузла;
 • – у разі продовження експлуатації виробу після прояву наявності дефекту;
 • – комплектність подачі яких не відповідає комплекту покупки;
 • – деталі, які використовувалися в важких умовах (спортивні змагання тощо);
 • – встановлені з порушеннями технології виконання ремонтних / монтажних робіт, або без дотримання вимог виробника щодо технології заміни, в тому числі, без заміни супутніх компонентів відповідного вузла, мастил, робочих рідин відповідної якості і специфікації (відповідно до технологічних вимог виробника) і ін.;
 • – які були експлуатовані в поєднанні з компонентами, які не відповідають конструктивним вимогам виробника, або в конструкцію відповідної системи автомобіля були внесені зміни не передбачені заводом виробником для даної комплектації автомобіля, у тому числі переобладнання під інші, ніж передбачені витратні матеріали, паливо і т.п. а також внесені зміни в налаштування систем автомобіля не передбачені заводом виробником;
 • – деталі систем охолодження і кондиціонування під час монтажу яких використані матеріали ущільнень непередбачений технологічно (герметики, силікони і т.п.);
 • – компресори та радіатори кондиціонерів, які були замінені без обов’язкової промивки систем кондиціонування, заміни фільтра осушувача і інших супутніх компонентів, відповідно до вимог проведення робіт (наряд-замовлення, акт виконаних робіт і т.п.);
 • – у наряд-замовленні СТО на установку яких НЕ вказані (НЕ проведені) обов’язкові супутні роботи, пов’язані, у тому числі, і з обов’язковою заміною інших запасних частин відповідно до вимог виробника;;
 • – пошкодження підвіски і кермового управління, що виникли через недбале водіння, сполучене з ударними навантаженнями на автомобіль на нерівностях дороги;
 • – зовнішні пошкодження скла кузова і приладів освітлення;
 • – дефекти, несправності, корозія запчастин, що виникли в результаті впливу хімічної, кислотного або лужного забруднення повітря, продуктів життєдіяльності тварин і птахів, хімічних речовин, що застосовуються для боротьби з обмерзанням доріг, граду, блискавки та інших природних явищ;
 • – експлуатаційний ізнос і природна зміна (старіння) запчастин – щітки склоочисника, привідні ремені, гальмівні колодки, диски зчеплення, свічки запалювання і т.п;
 • – витратні запчастини і матеріали – масло, фільтри, лампи, запобіжники і т.п.

8.3. Поверненню (обміну) оригінальні електричні запчастини не підлягають.

8.4. Обмін (повернення) запчастин здійснюється тільки при збереженні товарного вигляду.

8.5. Повернути товар Покупць може на протязі 14 днів з моменту оформлення замовлення

8.6. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 14 днів з моменту розірвання Договору після прийому товару Продавцем і може проводитися банківським переказом на платіжну карту Покупця за вирахуванням комісії за перерахування грошових коштів, або ж готівкою у точці видачі товару.

8.7. Продавець приймає поврення товара протягом 14 робочих днів з моменту надходження повернення від Покупця, але не раніше задоволення вимоги повернення товару згідно акту рекламації виробником / постачальником товару. У виняткових випадках поверння приймається протягом 30 робочих днів з моменту надходження повернення від Покупця на склад Продавця.

8.8. У разі відмови виробником / постачальником товару в задоволенні вимоги повернути товар згідно акту рекламації повернення Продавцем не приймає.

9. Відповідальність перед третіми особами.

9.1. Інтернет-магазин euro-truck.com.ua не несе ніякої відповідальності за використання або подальше використання товарів і послуг, придбаних у інтернет-магазині euro-truck.com.ua і з його допомогою.

9.2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміст і якість проданих товарів за умови наявності сертифікатів імпортера і документів, що підтверджують придбання даної продукції в імпортера.

10. Права і обов’язки Сторін.

10.1. Продавець зобов’язаний

10.1.1. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

10.1.2. Надати Покупцеві можливість отримання безкоштовних телефонних консультацій за телефонами, вказаними на сайті ( euro-truck.com.ua ). Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов’язаними з виконанням замовлення.

10.1.3. Продавець залишає за собою право невиконання замовлення в разі виникнення форс-мажорних обставин.

10.1.4. Продавець залишає за собою право змінювати цей Договір в односторонньому порядку до моменту його укладення.

10.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання товарів Покупцем, замовлених в інтернет-магазині.

10.3. Продавець має право передати свої права і обов’язки по виконанню Замовлень третім особам.

10.4 Покупець зобов’язаний

10.4.1. До моменту звернення в інтернет-магазин euro-truck.com.ua ознайомитися зі змістом Договору-оферти, умовами оплати та доставки на сайті магазина.

10.5. Право власності на Замовлення, а також ризик його випадкового пошкодження або втрати переходять до Покупця з моменту передачі товару.

11. Форс-мажорні обставини.

11.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за умовами договору на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.д.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т.д.), заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції , заборони на торгівлю та інше). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій і кожна зі сторін приймає на себе свій ризик за результатами форс-мажорних обставин.

12. Авторські права.

Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені на сайті інтернет-магазину ( euro-truck.com.ua ), є власністю продавця та / або його постачальників і виробників Товару.

13. Інформація та її використання.

13.1. Надання інформації:

13.1.1. Покупець зобов’язаний надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг та / або покупки товару, які він отримує або купує. Інформація, надана Покупцем, при необхідності може бути опублікована у відкритих джерелах

13.1.2. Інтернет-магазин euro-truck.com.ua має право на свій розсуд вимагати від Покупця документального підтвердження автентичності наданої інформації.

13.1.3. Надання неточної інформації або ненадання такої інформації на вимогу інтернет-магазину  може служити приводом для відмови в наданні послуг чи продажу товару. При цьому інтернет-магазин euro-truck.com.ua не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані Покупцем у разі припинення / невиконання послуг або не продажу товару за умови невиконання пункту 12.1.

13.2. Збір, обробка та використання інформації

13.2.1. Здійснюючи Замовлення Товару через інтернет-магазин euro-truck.com.ua , Покупець дає згоду на збір і обробку такої інформації.

13.2.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

  • – виконання умов даного Договору;
  • – доставки Покупцю замовленої ним продукції;
  • – для реєстрації Покупця на інтернет-сайті euro-truck.com.ua ;
  • – для оцінки та аналізу роботи інтернет-сайту euro-truck.com.ua .

13.2.4. Доступ до персональних даних Покупця мають тільки особи, які безпосередньо залучені до виконання Замовлення.

13.3. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Покупця з його згоди. Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

13.4. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

13.5. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

13.6. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на інтернет-сайті в загальнодоступній формі

13.7. Продавець зобов’язується: дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупців; не допускати спроби несанкціонованого використання персональних даних Покупців третіми особами; виключити доступ до персональних даних Покупців, осіб, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлення, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

Товариство з обмеженою відповідальністю Шіппінг-Лайн
Юридична адреса: 54001, вул. Спаська, 67/1, м. Миколаїв
ЄДРПОУ 33310812,
ІПН 333108114027,
СВ.№ 19617062
Є платником податку на прибуток на загальних підставах