You are here: Home - продукція ua - BOGE

BOGE

BOGE – торгова марка, яка займає одне з лідируючих місць на європейському ринку автомобільної індустрії. Компанія BOGE входить у німецький концерн MANNESMANN SACHS AG який є одним з найбільших виробників автомобільних запчастин у світі.

Повний асортимент продукції включає в себе більше 6000 найменувань, з них більше 4400 моделей амортизаторів. Продукція поставляється на конвеєри провідних автовиробників і на вторинний ринок (Alfa-Romeo, Audi, BMW, Ford, Honda, Hyundai, IHC, Iveco, Kia, Mazda, Mercedes, Volvo та ін.)

BOGE pro gas – багатофункціональний амортизатор, який завдяки заміні системи амортизації механічним шляхом, пристосовується до будь-яких дорожніх умов і манери їзди.

BOGE turbo gas – газовий амортизатор двотрубної конструкції для спортивної їзди без втрат комфорту.

BOGE nivomat – це амортизатор “два в одному”. Він забезпечує повністю автоматичне регулювання рівня, повний комфорт і незмінне положення навантаженого автомобіля по відношенню до дорожнього покриття. Вбудована в ньому помпа вже через кілька сотень метрів починає автоматично підтримувати рівень просадки автомобіля при будь-якому навантаженні.

BOGE automatic – амортизатори з великим терміном служби.

Заводи, що виробляють продукцію торгової марки BOGE, розташовані в Німеччині, Великобританії, Франції, Іспанії та США.

Виробами з торговою маркою BOGE комплектуються автомобілі таких відомих фірм, як AUDI, BMW, MERCEDES, RENAULT, SAAB, VOLVO та інші. В області конвеєрних поставок торгова марка BOGE поряд з продукцією SACHS, впевнено займає лідируюче положення на європейському ринку.

Основною спеціалізацією компанії BOGE є виробництво гідравлічних і газонаповнених амортизаторів, пружин і резино-металевих виробів (подушки двигуна і сайлентблоки).

Пошук запчастин по каталогам

User:
Пароль:

| Register | Lost password?